Politika zasebnosti – Uredba GDPR

Kdo smo?

Spletno mesto www.motoklub-veterani.si upravlja društvo Moto klub Veterani Murska Sobota, Obrtna ulica 28, 9000 Murska Sobota.

Katere osebne podatke zbiramo in namen zbiranja?

Komentarji

Na spletni strani www.motoklub-veterani.si so komentarji onemogočeni.

Kontaktni obrazec

Spletna stran www.motoklub-veterani.si uporablja vtičnik Contact Form 7, ki omogoča, da obiskovalci spletne strani stopijo v kontakt z društvom Moto klub Veterani Murska Sobota. Sporočilo se pošlje kot e-poštno sporočilo na elektronski naslov društva, hrani pa se tudi na strežniku spletne strani, kar je funkcionalnost vtičnika Flamingo (dodatek h Contact Form 7). Informacije, ki jih obiskovalec spletne strani pošlje, so:

• Ime in priimek
  • Elektronski naslov

Ti podatki omogočajo morebitno nadaljnjo komunikacijo in jih uporabljamo izključno za čas posredovanja informacij, podatkov pa v nobenem primeru ne tržimo ali posredujemo tretjim osebam.

Moto klub Veterani Murska Sobota spoštuje vašo zasebnost in je zavezano, da pri zbiranju, hrambi in obdelavi osebnih podatkov ravna skrbno in v skladu z veljavnimi predpisi o varstvu osebnih podatkov.

Kaj je piškotek?

ImeNamenVeljavnost
wp-settings-time-Piškotek se uporablja za prilagoditev izgleda spletne strani.1 leto
wp-settings-Piškotek se uporablja za prilagoditev izgleda spletne strani.1 leto
pll_languagePiškotek, s katerim si zapomnimo izbran jezik strani.1 leto
_gidPiškotek storitve Google Analytics za razlikovanje med uporabniki.24 ur
_gaPiškotek storitve Google Analytics za razlikovanje med uporabniki.2 leti
_gatPiškotek storitve Google Analytics, ki se uporablja za omejitev števila poizvedb.10 minut

Uporaba storitve Google Analytics

Vsebina z drugih spletnih strani

Kako dolgo hranimo vaše podatke?

Osebni podatki, posredovani preko kontaktnega obrazca na www.motoklub-veterani.si, se bodo shranjevali in uporabljali le toliko časa, dokler bo to potrebno za dosego namena, zaradi katerega so bili obdelovani.

Vaše pravice

V skladu z določili Splošne uredbe EU o varstvu osebnih podatkov (GDPR) imate pravico zahtevati izbris osebnih podatkov, ki ste nam jih posredovali v kontaktnem obrazcu.

Prav tako lahko zahtevate, da izbrišemo vse osebne podatke, ki jih imamo o vas. To ne vključuje podatkov, ki jih moramo hraniti v administrativne, pravne ali varnostne namene.

Kako varujemo vaše osebne podatke

Preko kontaktnega obrazca nam posredujete le relevantne informacije in vsebine. V obrazec ne vpisujete podatkov, ki bi lahko bili zlorabljeni s strani spletnih kriminalcev. Spletna stran www.motoklub-veterani.si gostuje na varnem spletnem strežniku in jo redno varnostno preglejujemo.

Dodatne informacije in kontakt

Za več informacij o politiki zasebnosti spletne strani www.motoklub-veterani.si nam lahko pišete na mail mkveterani.ms@siol.net.